Header Image

Uitslagen van de volksspelen in Zelhem 2018

Koning (Koningschieten)is geworden: Richard Jansen en hij heeft Alice Veenink mee genomen in de koets als koningin van het Vogelknuppelen samen met Derk en Lieke (Jeugd schutters koning en koningin!)

Sjoelen

Dames:
      1. Reiny Berendsen
      2. Sanne Bruil
      3. Ine Bruil

Heren:
     1. Alwin Groot Reusink
     2. Casper ten Bokkel
     3. Mike Nijkamp

Kegelen

Dames:
1. Dini Bruggink
2. Ingrid Verbeek
3. Larissa Aalderink

Heren:
1. Mike Nijkamp
2. Casper ten Bokkel
3. Henk Looman

Ringrijden

Dames:
1. Leidinke Elsman
2. Hinke Bessem
3. Corine Vrieze

Doelschieten

Dames

  1. Leslie Bruggink
  2. Thea van Huffelen
  3. Jill Porbest

 

Heren:
1. Thom Woerts
2. Timo Thuunter
3. Jan Hellings

Jongens
1. Robbe Kuperij

Lepelschieten

Heren/Dames:
1. Henk Wassink
2. Reiny Klein Geltink
3. Marion Korten

Handboogschieten

Dames:
1. Reiny Klein Geltink
2. Lysanne Westrik
3. Femke Smulders

 

Heren:
1. Jack van Someren
2. Erik Klein Geltink
3. Sven Groot Wassink

 

Schijfschieten

Dames:
1. Karine Klein Geltink
2. Erica Bokkelaar
3. Tessa ten Bokkel

Heren:
1. Erik Klein Geltink
2. Henk Wassink
3. Rinus Wolsink

Darten

Dames:
1. Mariska Eggink
2. Patricia Thuss
3. Rinie Berendsen

Heren:
1. Luciën van Zadelhoff
2. Jasper Hof
3. Pim Boomkamp

Vogelknuppelen / Vogelschieten

Vogelknuppelen Dames:
1. (romp) Alice Veenink (Koningin)
2. (kop) Gonny Maalderink
3. (l-vleugel) Tiny Groot Wassink
4. (r-vleugel) Patricia Thuss
5. (staart) Larissa Aalderink

Vogelschieten Heren:
1. (romp) Richard Jansen (Koning)
2. (kop) Derk-Jan Toonk
3. (l-vleugel) Thomas Beun
4. (r-vleugel) Bennie Elsman
5. (staart) Robert Vos

Jeugdschieten

Schutterskoningin:
Lieke Bessels CBS ’t Loo

Totale uitslag meisjes:

CDS de Meene:

  1. Madelon
  2. Evelien
  3. Esri

CBS ’t Loo:

  1. Lieke B (koningin)
  2. Lieke W
  3. Sam

OBS Jan Ligthart:

  1. Anke
  2. Lothe
  3. Lily

 

Schutterskoning:
Derk van Silfhout, CDS de Meene

Totale uitslag jongens:

CDS de Meene:

  1. Derk (koning)
  2. Jayden
  3. Jerben

CBS ’t Loo:

  1. Nils
  2. Ruben
  3. Senna

OBS Jan Ligthart:

  1. Rinze
  2. Michal
  3. Robin

 

Kleine Schutterij

Meisjes
1. Anna als Annabel
2. Suze & Amber als Ying&Yang
3. Sophie als Wasmand

Jongens
1. Thijn als Levende dode
2. Jordy als Opa
3. Siebe als Wielrenner

Allegorische optocht 2018

Categorie A
1. Kind kan de was doen
2. Ik bun goed angekommen
3. Afgebrande vrouwen
4. Iemand zwart maken
5. Underkoffer
6. Poetsmiepen
7. Oosters meisje
8. Nar
9.

Categorie B
1. Wij staan droog
2. De Jungle
3. Mario’s
4. TNT
5. Eenhoorns
6. Koekiemonster en Elmo
7. Brandweerman Tim
8. Vereniging de Kameraden
9. Spookrijders
10. Aliëns
11. Ik geef de optocht kleur
12. Just Married

 

Categorie E (Grote wagens)
1. Mystery- Ik kan ‘m wel schieten
2. De Boomkampjes – Airport Velswijk
3. Loo School – De Luizenmoeder
4. Vriendengroep Trets – Hittegolf legt onze vriendengroep lam
5. Schatjes en Peppels – Wij gaan voor groen
6. Kindervakantieweek- Piraten
7. De verloren zonen – Biertuin
8. Bielemansdijk – Opwarming
9. Eeltinkweg – Playmobil
10. Brandweer – Ludieke Brandspuit

Categorie P (Pimp je Fiets)

  1. Drakenrijders
  2. Knuffels
  3. Spidermanfiets/Vleermuisfiets/Frozenfiets/Feestfiets